Profesor Paweł Więch z Uniwersytetu Rzeszowskiego był pierwszym prelegentem Body Interacts „Global Network 2021”

29 kwietnia Body Interact promowało międzynarodowe wydarzenie internetowe gromadzące naukowców, światowych ekspertów i partnerów naukowych na swoim pierwszym dorocznym spotkaniu.

Podczas wydarzenia zaoferowano nam ekspertyzę międzynarodowych naukowców i ekspertów, którzy skupili się na prezentacji i analizie badania dotyczącego wykorzystania Body Interact, przeprowadzonego przez 11 uczelni w 2020 r. Omawiając aktualne trendy i stan edukacji w kontekstach opieki zdrowotnej, wydarzenie poprzedzone było tematem „Think Virtual: wciągająca symulacja z wirtualnymi pacjentami”, w której podkreślono różne doświadczenia z wirtualnymi pacjentami.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania prelekcji z profesorem klikając w link poniżej.

Using Body Interact Virtual Patient: A new learning paradigm