1
1
2
2
3a
3a
4
4
5
5
previous arrow
next arrow

Konferencja międzynarodowa w CSM!

Niedawno w naszym Centrum Symulacji przez dwa dni odbywała się I Międzynarodowa Konferencja Naukowo – Szkoleniowa „Wielowymiarowe oblicze pielęgniarstwa – The multidimensional face of nursing”, której głównym organizatorem był Zakład Pielęgniarstwa i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Prelegenci z Polski (w tym z UR, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uczelni Łazarskiego w Warszawie, Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, PWSW w Przemyślu i WSBiP w Ostrowcu Świętokrzyskim), Słowacji, Ukrainy i Gruzji dyskutowali nt. wielu zagadnień związanych z pielęgniarstwem – od nauki na odległość i nowoczesnych metod nauczania, przez egzaminy OSCE, pielęgniarstwo kliniczne, po aspekty prawne bycia pielęgniarką/pielęgniarzem. Mnóstwo przydatnej wiedzy w pigułce!

Podczas sesji studenckiej głos zabrali studenci będący członkami studenckich kół naukowych z Rzeszowa, Warszawy, Zamościa i Przemyśla, których działalność naukową wspierają osoby na co dzień pracujące szpitalach i specjalistycznych ośrodkach.

Dziękujemy za udział zarówno gościom, którzy odwiedzili nasze Centrum za tę dawkę wiedzy praktycznej, jak i uczestnikom on-line, którzy byli z nami przez te dwa intensywne dni. Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia, a na naszej stronie czekają do pobrania certyfikaty dla uczestników wydarzenia.


Posted on